Oferty rekomendowanych nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rekomendowanych nieruchomości inwestycyjnych, które nasz zespół wyszukuje dla Ciebie, sprawdza je i negocjuje ceny.

Znajdziesz tutaj mieszkania, które idealnie nadają się do zakupu na przychód pasywny, dający możliwość zapewnienia sobie stabilności finansowej. Każde z tych mieszkań możesz zarezerwować i kupić, a my zapewnimy Ci kompleksową obsługę pośrednictwa przy tej transakcji w bardzo atrakcyjniej cenie! Mieszkania te możesz również oddać nam do wynajmu oraz zarządzania, a my pomożemy Ci przy remoncie, wyposażeniu i przygotowaniu mieszkania.

Poniżej znajdziesz listę rekomendowanych mieszkań wraz z podstawowymi danymi finansowymi oraz plik analizy finansowej inwestycji. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i kupić takie mieszkanie, skontaktuj się z nami!

Ze względu na duże zainteresowanie zakupem rekomendowanych mieszkań przez Absolwentów Edukacji Inwestowania w Nieruchomości wstrzymujemy umieszczanie kolejnych ofert na stronie internetowej. Informacje o nowych nieruchomościach będą wysyłane bezpośrednio do Absolwentów, którzy są zainteresowani taką formą inwestowania.

 

Poznań, os. Chrobrego (przykład zrealizowanej transakcji)

pobierz tabelę analizy finansowej mieszkania