Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/grynko/ftp/nieruchomosci/wp-config.php:1) in /home/grynko/ftp/nieruchomosci/wp-config.php on line 98

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/grynko/ftp/nieruchomosci/wp-config.php:1) in /home/grynko/ftp/nieruchomosci/wp-config.php on line 98
Rekomendacje | Nieruchomości Hryniewicz.pl

Rekomendacje

Firmę Hryniewicz.pl poznałem zapisując się na szkolenie z inwestowania w nieruchomości prowadzone przez Piotra. Taka forma inwestowania zainteresowała mnie tak bardzo, że zacząłem regularnie jeździć na zjazdy absolwentów powyższych szkoleń. Na jednym ze zjazdów Piotr zaprezentował możliwość kupowania przez inwestorów mieszkań w Poznaniu, którymi później będzie zarządzał. Najpierw podszedłem do tego z dystansem, ale rozmawiając z osobami, które zainwestowały w ten sposób, a także poznając Piotra i Izę bardziej nabrałem pewności, że jest to bezpieczne i dochodowe.
Oczywiście miałem wiele wątpliwości, ale kilka rozmów prywatnych z Piotrem ostatecznie przekonało mnie do kupna mieszkania inwestycyjnego w Poznaniu…i nie żałuję:)
Nabyłem mieszkanie już wyremontowane i z najemcami, co dało mi wszelkie potrzebne dane do oceny opłacalności. De facto nie widziałem nawet na własne oczy mieszkania jakie nabyłem – kupiłem przede wszystkim cashflow, a to najemcy ocenili jakość mieszkania wynajmując je za odpowiednie, imponujące mi stawki.
Obecnie poświęcam tej nieruchomości około 15 minut miesięcznie. Cały ten czas to jedynie operacje bankowe – dopilnowanie spłaty raty kredytowej i opłacenia podatku oraz przeczytanie comiesięcznego raportu dotyczącego stanu nieruchomości jaki otrzymuje regularnie od Hryniewicz.pl. Wszelkie sprawy załatwia zarządca nieruchomości co bardzo mi odpowiada, gdyż pracuje na etat i nie mam za dużo czasu, co również było argumentem za podjęciem współpracy z Piotrem.
Wszystkim zainteresowanym, gorąco polecam taką formę inwestowania jako pierwszy bądź kolejny krok do wolności finansowej. Metody stosowane przez zarządców są sprawdzone i dają ponadprzeciętne efekty.
Daniel z Warszawy

Wszystko zaczęło się od szkolenia u Piotra Hryniewicza. Szkolenie było fascynujące pod każdym względem, a przekazana na nim wiedza bezcenna. Kolejny etap to zjazdy Absolwentów gdzie zacieśniały się więzi pomiędzy nami oraz pomiędzy nami i pracownikami firmy Hryniewicz.pl. Dzięki temu wiedziałem, że mam do czynienia z osobami kompetentnymi i rzetelnymi. Następnie zrodziła się możliwość zakupu nieruchomości pod wynajem w Poznaniu i przekazanie jej w zarządzanie firmie Hryniewicz.pl z czego skorzystałem. Mieszkanie zostało wyremontowane i urządzone błyskawicznie, a nie było to proste bo wszystko odbywało się już we wrześniu. Jednak Iza stanęła na wysokości zadania i udało się! Mieszkanie zostało bardzo szybko wynajęte, za bardzo dobre stawki.
Dzięki świetnemu zarządzaniu mieszkaniem przez Izę i jej współpracowników moje zaangażowanie w każdym miesiącu jest na poziomie jednej godziny! Nie wiem czy może być lepsza rekomendacja polecająca współpracę z firmą Hryniewicz.pl.
Ja osobiście szczerze polecam.
Mirek z Warszawy

Piotr stał się naszym mentorem już od pierwszego szkolenia, zdobył nasze zaufanie i bardzo nas cieszyło, że mamy do kogo zadzwonić z nurtującymi nas pytaniami. Nasza przygoda z nieruchomościami trwa ponad dwa lata i podążaliśmy nią małymi krokami, czując ciągłe wsparcie Piotra. Gdy przyszła decyzja o zakupie mieszkań w Poznaniu nie mieliśmy wątpliwości, że będzie nią zarządzać i przygotowywać na wynajem firma Piotra, uczęszczamy na zjazdach, znamy osoby, które tam pracują i wiemy, że można im zaufać i być pewnym, że są w dobrych rękach. Myślę, że nikt (pewnie nawet my sami) byśmy o nie nie zadbali tak jak Iza, która jest perfekcyjna w swojej pracy, a nam bardzo się to podoba, że nie musimy się o nic martwić, tylko sprawdzamy czy przelewy dotarły już na konto :)
Hubert i Sandra z Płocka

W czerwcu 2013 r. uczestniczyłem w seminarium Piotra Hryniewicza w Poznaniu, o którym dowiedziałem się w internecie przy okazji poszukiwania okazji inwestycyjnych. Piotr pomógł usystematyzować moją wiedzę oraz dodał sporą dawkę wiedzy, której wcześniej nie miałem, co w sumie dało wystarczającą ,,masę krytyczną” do rozpoczęcia inwestowania w nieruchomości. W ciągu 2 miesięcy z pomocą spółki Piotra kupiłem mieszkanie, które szybko i sprawnie wyremontowano i zmodernizowano na potrzeby studentów pod nadzorem Izy Hryniewicz, a następnie wynajęto studentom.
Aktualnie mieszkanie zarządzane jest przez spółkę Hryniewicz.pl za rynkowo rozsądną cenę. Otrzymuję bieżące informacje oraz comiesięczne raporty, wszystkie płatności związane z mieszkaniem są przez nich realizowane na bieżąco; systematycznie kontrolują stan techniczny mieszkania. Wynajmujący nie zalegają z płatnościami. Moja rola ogranicza się do sprawdzenia wpływów, płatności i właściwego księgowania dokumentów, co trwa kilkanaście minut w miesiącu. Dodam tylko, że jestem aktywnym udziałowcem spółki inwestycyjnej.
Wszystkim gorąco polecam !!!
Sam w niedalekiej przyszłości zamierzam skorzystać z usług tej firmy przy zakupie kolejnego mieszkania z zamiarem przekazania go im w zarządzanie.
Piotr ze Szczecina