Zarządzanie mieszkaniami

Zarządzaniem nieruchomościami zajmujemy się od 2001 roku. W tym czasie wynajmowaliśmy mieszkania różnym grupom ludzi oraz skutecznie reagowaliśmy na wiele pojawiających się sytuacji. Pozwoliło to nam wypracować model zarządzania mieszkaniami w sposób, który gwarantuje bezproblemową administrację, minimalizuje ryzyko oraz maksymalizuje zyski uzyskiwane z wynajmowanych nieruchomości.

Każde mieszkanie rekomendowane i oferowane przez nas możesz oddać nam do wynajmu lub do kompleksowego zarządzania.
Obecnie przyjmujemy w zarządzanie wyłącznie mieszkania Absolwentów Edukacji Inwestowania w Nieruchomości kupionych od spółki Inwestycje Hryniewicz.pl lub za pośrednictwem spółki Hryniewicz.pl. Dla pozostałych nieruchomości tworzymy projekt ogólnopolskiego zarządzania mieszkaniami, który będzie obejmował największe miasta akademickie w Polsce. Zarządzającymi będą inwestorzy z doświadczeniem w administrowaniu mieszkaniami na wynajem korzystający z naszego wsparcia.

1. Naszym zdaniem, najważniejszy jest moment wynajmu mieszkania. Wtedy to wybieramy najemców, którym powierzamy nieruchomość, podpisujemy bezpieczną umowę i określamy przychód na najbliższe miesiące. Dlatego też usługę pośrednictwa wynajmu mieszkania traktujemy oddzielnie, aby zagwarantować spokój i mieć pewność sukcesu. Opłata za pośrednictwo to 70% kwoty czynszu najmu.

Korzyści z oddania mieszkań do wynajmu:

2. Skuteczne zarządzanie, jeśli nie masz czasu zajmować się swoim mieszkaniem lub chcesz osiągać z niego prawdziwy przychód pasywny. Zagwarantuje Ci to spokój i profesjonalne zarządzanie mieszkaniem przez doświadczony zespół. Opłatę za zarządzanie pobieramy tylko wtedy, kiedy i Ty zarabiasz! Opłata za zarządzanie jest uzależniona od mieszkania i zaczyna się od 10% miesięcznie, ale jeżeli mieszkanie jest kupione od naszej spółki inwestycyjnej i wyremontowane przez polecaną przez nas firmę budowlaną, to opłata zmniejszy się nawet do 5% miesięcznie.

Plusy oddania mieszkań do zarządzania:

Jeśli chcesz porównać nasze stawki do innych zarządców, wystarczy do opłaty za pośrednictwo dodać 12 opłat za zarządzanie i otrzymasz płaską stawkę do porównania, np.:
70%+12*9%=178%,   178%/12=14,8%
70%+12*7%=154%,   154%/12=12,8%
70%+12*5%=130%,   130%/12=10,8%

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości napisz do nas na adres: nieruchomosci@hryniewicz.pl