Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/grynko/ftp/nieruchomosci/wp-config.php:1) in /home/grynko/ftp/nieruchomosci/wp-config.php on line 98

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/grynko/ftp/nieruchomosci/wp-config.php:1) in /home/grynko/ftp/nieruchomosci/wp-config.php on line 98
Zarządzanie mieszkaniami | Nieruchomości Hryniewicz.pl

Zarządzanie mieszkaniami

Zarządzaniem nieruchomościami zajmujemy się od 2001 roku. W tym czasie wynajmowaliśmy mieszkania różnym grupom ludzi oraz skutecznie reagowaliśmy na wiele pojawiających się sytuacji. Pozwoliło to nam wypracować model zarządzania mieszkaniami w sposób, który gwarantuje bezproblemową administrację, minimalizuje ryzyko oraz maksymalizuje zyski uzyskiwane z wynajmowanych nieruchomości. Tak powstał Pokojowiec.pl!

Każde mieszkanie rekomendowane i oferowane przez nas możesz oddać nam do wynajmu lub do kompleksowego zarządzania.
Obecnie przyjmujemy w zarządzanie wyłącznie mieszkania Absolwentów Edukacji Inwestowania w Nieruchomości kupionych od spółki Inwestycje Hryniewicz.pl lub za pośrednictwem spółki Hryniewicz.pl. Dla pozostałych nieruchomości tworzymy projekt ogólnopolskiego zarządzania mieszkaniami, który będzie obejmował największe miasta akademickie w Polsce. Zarządzającymi będą inwestorzy z doświadczeniem w administrowaniu mieszkaniami na wynajem korzystający z naszego wsparcia.

1. Naszym zdaniem, najważniejszy jest moment wynajmu mieszkania. Wtedy to wybieramy najemców, którym powierzamy nieruchomość, podpisujemy bezpieczną umowę i określamy przychód na najbliższe miesiące. Dlatego też usługę pośrednictwa wynajmu mieszkania traktujemy oddzielnie, aby zagwarantować spokój i mieć pewność sukcesu. Opłata za pośrednictwo to 70%-100% kwoty czynszu najmu.

Korzyści z oddania mieszkań do wynajmu:

2. Skuteczne zarządzanie, jeśli nie masz czasu zajmować się swoim mieszkaniem lub chcesz osiągać z niego prawdziwy przychód pasywny. Zagwarantuje Ci to spokój i profesjonalne zarządzanie mieszkaniem przez doświadczony zespół. Opłatę za zarządzanie pobieramy tylko wtedy, kiedy i Ty zarabiasz! Opłata za zarządzanie jest uzależniona od mieszkania i zaczyna się od 17% miesięcznie, ale jeżeli mieszkanie jest kupione od naszej spółki inwestycyjnej i wyremontowane przez polecaną przez nas firmę budowlaną, to opłata zmniejszy się nawet do 9% miesięcznie.

Plusy oddania mieszkań do zarządzania:

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości napisz do nas na adres: biuro@pokojowiec.pl